4 týmy, 14 krajů, tisíce staveb – co vše stíháme při naší roadshow #stavtehlavou?

V červnu jsme odstartovali pořádnou Sika jízdu. Náš promotérský tým nasedl za volant a vydal se vstříc novému dobrodružství. Jak jinak se totiž dozvíte o tom, co stavebníci reálně řeší a s čím bojují, než když za nimi osobně zajdete?

Pomoc může být i zábava

Co o roadshow řekl náš manažer podpory prodeje a marketingu Marek Švábeník? „Víme, že současná situace na stavebním trhu mnoha lidem nedovoluje vynaložit velké prostředky na stavbu nebo potřebné opravy jejich domovů. Naším cílem je ukázat, že nám na zákaznících opravdu záleží a zábavnou formou jim chceme pomoci. Dokážeme tak představit široké portfolio výrobků pro stavbu a to, že s produkty Sika dovedete vyřešit stavební práce od základů až po střechu.“ Proto jsme pro naše zákazníky vymysleli soutěž, ve které mohou za stavbu s produkty Sika vyhrát proplacení materiálu do výše až 1 000 000 Kč a další skvělé odměny.

Nejdůležitější jsou vaše stavby

Podle Českého statistického úřadu se do staveb pouští čím dál více Čechů. Úkol byl tedy jasný – navštívit co nejvíce míst, najít šikovné stavebníky a představit jim soutěž Stavte hlavou. A tím rozhodně nekončíme. Pro každého, který se s námi registroval do soutěže, jsme připravili balíček plný užitečných věcí. Nechybí v něm montérky, kšiltovka, vodováha, skládací metr a tmel Sika.

Stíháme zastavovat i u našich referenčních staveb

Do našeho portfolia patří kromě značky Sika také SCHÖNOX, KVK Parabit a KVK. Od roku 1993, kdy byla Sika v České republice založena, jsme měli možnost podílet se na spoustě zajímavých projektů. Patří mezi ně například brněnské SONO centrum, Královopolský tunel, Dukovany nebo strojní fakulta VUT. Při roadshow jsme je tedy nemohli vynechat.

Nezapomínáme ani na stavebniny

V neposlední řadě jsme navštívili i místa, kde můžete naše produkty nakoupit. Věděli jste, že je jich v České republice několik stovek? Podívejte se na našeho průvodce a najděte si ty, které jsou nejblíž vašemu bydlišti. A pokud uvažujete o stavbě s produkty Sika, nebo už jste se do ní pustili a máte nejasnosti, můžete se kdykoliv obrátit na našeho technického poradce Zdeňka na telefonním čísle +420 602 279 559 nebo na e-mailu miksovsky.zdenek@cz.sika.com

A když zbyde čas?

Na roadshow jsme se utvrdili v tom, jak krásná je Česká republika. Ve volné chvilce jsme proto rádi zastavili a po vzoru pana doktora z Vesničko má středisková jsme se kochali.

Zveřejněno dne 13.08.2019