Podlaha může povýšit interiér na novou úroveň

Plovoucí podlahu, koberec nebo dlažbu má doma každý. Pokud chcete vykouzlit místnost jako z časopisu, a dopřát si podlahu, která vydrží, pomůže vám epoxidový nátěr.

V nabídce Sika si vybere každý

Podlahové systémy od firmy Sika mají širokou škálu využití. Najdete mezi nimi řešení pro sklady, parkovací domy, potravinářské provozovny a pivovary, elektronický, chemický a farmaceutický průmysl i mokré provozy. A nechybí ani produkty pro lepení podlah a designové povrchy do bytů a rodinných domů.

Do obytných prostor skvěle poslouží samonivelační stěrka

Před pokládkou dlažby, koberce, PVC nebo dřevěných a laminátových podlah potřebujete hlavně vyrovnat povrch. S tím vám pomůže cementová, polymery modifikovaná a vyhlazovací stěrka Sikafloor®-102 Level, která je vhodná na cementové, anhydritové a nesavé podklady. Potěší vás poměr ceny a výkonu, skvěle se s ní pracuje a dosáhnete díky ní hladkého a rovného povrchu.

Poznejte výhody epoxidového nátěru

Epoxidový nátěr je skvělou volbou do skladů nebo garáží, kde je mimo jiné kladen důraz i na protiskluzné vlastnosti, vodotěsnost a odolnost proti chemickému a mechanickému poškození. Využijete jej ale i pro neobvyklé interiéry. Pokud vás láká možnost dopřát si neotřelé řešení, vyzkoušejte 2komponentní, bezrozpouštědlové, barevné pojivo na bázi epoxidové pryskyřice Sikafloor®-2600. Poslouží pro zhotovení samonivelační podlahové stěrky na beton nebo cementové podklady a odolá normálnímu až středně těžkému zatížení. Potěší vás nejen skvělými vlastnostmi, ale i lesklým povrchem, který vás zaujme na první pohled.

Pro dosažení 100% výsledku nechte realizaci na profesionálech

Práce s epoxidovým nátěrem není příliš složitá. Aby však mohla podlaha dlouho sloužit, je třeba zaměřit se nejen na aplikaci, ale i přípravu podkladu a další aspekty. Betonový podklad musí být čistý, suchý, s rovnoměrným povrchem podobným smirkovému papíru a otevřenou únosnou strukturou betonu. Před aplikací je nutné zkontrolovat jeho vlhkost a rosný bod. Namíchaná směs Sikafloor®-2600 se nalévá na připravený a penetrovaný podklad a roztírá se zubovou stěrkou. Poté je třeba povrch odvzdušnit jehlovým válečkem ve dvou na sebe kolmých směrech. Pro zajištění trvalého lesku doporučujeme použít vhodný vosk. Můžete zvolit také hedvábný vzhled nebo protiskluznou variantu.

Nepodceňujte ani údržbu

Pro zajištění dlouhodobého vysoce kvalitního vzhledu a udržení dekorativnosti povrchu, doporučujeme použít vhodný podlahový čisticí prostředek. Vyhněte se používání abrazivních čisticích prostředků.

Zvolte kvalitu od firmy Sika a zapojte se do soutěže o 1 000 000 Kč a další odměny

Pro účast v hlavní soutěži na www.stavtehlavou.cz vám stačí nakoupit libovolné produkty od firmy Sika. Pokud tedy uvažujete o nové podlaze, nakupte materiál do 30. 11. 2019 a získejte možnost vyhrát voucher do stavebnin a proplacení materiálu do výše až 1 000 000 Kč.

Zveřejněno dne 23.10.2019