Spustili jsme nový web mojesika.cz, na kterém odměňujeme šikovné řemeslníky a stavební firmy

Stavět hlavou se vyplácí nejen stavebníkům, ale i řemeslníkům. Proto jsme pro ně vytvořili speciální web. Za pouhé 2 minuty na něm mohou získat úžasné odměny, stačí nakoupit některý z produktů Sika. Přečtěte si, jaké novinky jsme si pro řemeslníky a stavební firmy připravili.

Plníme vaše přání

Dosud byla akce pro řemeslníky přidružena k soutěžnímu webu www.stavtehlavou.cz. Abychom akce odlišili a dopřáli vám přehlednější prostor, vytvořili jsme stránky www.mojesika.cz. Na nich i nadále pokračuje akce, ve které odměňujeme řemeslníky a stavební firmy za nákupy produktů Sika, SCHÖNOX, KVK nebo KVK Parabit. Stačí nakoupit u vybraných partnerů, nahrávat doklady za zakoupené zboží a pak si jen vybrat zaslouženou odměnu. Za nákup nad 30 000 Kč na vás čeká například set obsahující bundu, tašku a sekeru. Nakoupíte-li nad 60 000 Kč, můžete zvolit vrtací kladivo Hilti a v kategorii nad 120 000 Kč získáte třeba akumulátorové nářadí Janser.

Přidali jsme i další výhody

Princip akce zůstává stejný. Přidali jsme ale skvělé výhody, které vás jistě potěší.

  1. Rozšířili jsme nabídku odměn. Na své si tak přijdou například i izolatéři.
  2. Vybrané odměny vám doručíme až domů zcela zdarma.
  3. Částky na dokladech můžete sčítat a měsíčně si vybrat až 5 odměn. 

Pokud se navíc registrujete, čeká na vás mnohem víc.

  1. Ušetříte spoustu času, protože nebudete muset dokola vyplňovat osobní údaje.
  2. Můžete si vybírat z širší nabídky odměn, která se každý měsíc mění.
  3. Nevyužité částky z faktur bez problému převedete do dalšího měsíce.
  4. Za registraci a nahrání prvního dokladu v minimální hodnotě 1 000 Kč navíc získáte švýcarský nůž Victorinox jako dárek.

A co na změnu říkají registrovaní řemeslníci?

Dostávat odměny za to, že při své práci používáte kvalitní materiál, je příjemný bonus a shodují se na tom i ti, kteří se do soutěže registrovali. „Určitě bych soutěž doporučila. Nesetkala jsem se s ničím negativním. Jen tak dál,“ říká paní Blahová. A souhlasí i pan Beran: „Akci bych doporučil. A to nedoporučuji nic, s čím nejsem sám spokojen.“ 

Řekněte o akci dál a získejte sadu oblečení

Máte mezi řemeslníky nebo stavebními firmami známé, kteří by si také zasloužili odměnu? Dejte jim o této akci vědět a získejte za jejich doporučení sadu oblečení Sika. Stačí, aby nový řemeslník použil při registraci vaše IČ a odměna je vaše.

Zveřejněno dne 16.09.2019